منو

چرا قیمت‌های ما پایین‌ترند؟

شاید به ذهن شما هم رسیده باشد که چرا محصولات فروشگاه مالالیز از سایر جاها ارزان‌تر هستند؟ مخصوصاً وقتی که دقیقاً همان کالا و برند از یک شرکت هستند. اینجا می‌خواهم با دلایلی که در این مسأله دخیل هستند، آشنا کنم.

اولاً، موقعیت فوق‌العاده جغرافیایی بندر گناوه در استان بوشهر باعث معافیت از پرداخت مالیات و حق گمرک می‌شود. این معافیت، به عنوان “ته لنجی” شناخته می‌شود. ساکنان این منطقه به هیچ وجه عوارض و حق گمرکی پرداخت نمی‌کنند، که باعث می‌شود کالاهای آن‌ها ارزان‌تر و با قیمت واقعی به دست مشتریان برسد.

ثانیاً، هزینه حمل برای فروشنده نیز یکی از عوامل کاهش قیمت محصولات است. فروشندگان معمولاً مجبور به پرداخت هزینه حمل بار تا شهر خود هستند که این هزینه به قیمت محصول اضافه می‌شود. اما در فروشگاه مالالیز، این هزینه حمل برای فروشنده وجود ندارد.

ما خودمان متخصص هستیم

دلیل دیگر را میتوان آنلاین بودن و متخصص بودن اعضای اصلی وبسایت مالالیز مطرح کرد. ما خودمان متخصص سایت و فضای آنلاین هستیم و کمترین هزینه را برای راه اندازی وبسایت مالالیز انجام داده ایم چرا که تیم مالالیز متخصص بوده و مدرک مرتبط با حوزه کسب و کارهای آنلاین دارد. به همین علت ما هزینه های جانبی خیلی کمی داریم. خیلی فروشندگان دیگر هزینه های تبلیغات و هزینه های نگهداری سایت را به محصول اضافه میکنند.

بدون واسطه کار میکنیم

و آخرین نکته، واردات بدون واسطه. فروشگاه مالالیز محصولات را مستقیماً وارد کرده و هیچ واسطه‌ای در میان نیست. این امر نیز به ارزانی محصولات این فروشگاه کمک می‌کند.

خلاصه این است که محصولات مالالیز همانند سایر فروشگاه‌ها هستند، اما دلایل ارزانی اینجاست: عدم پرداخت عوارض گمرکی، عدم پرداخت هزینه حمل برای فروشنده و واردات بدون واسطه. فروشگاه مالالیز تمام تلاش خود را می‌کند تا با حداقل سود ممکن، محصولات خود را به مشتریان ارائه دهد، بدون هیچ هزینه اضافی‌ای.

فیلتر بر اساس شهر محصول
خرید لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی - مالالیز
فیلتر بر اساس شهر محصول
تماس با ما

سوالی دارید؟

بازه سفارش از زمانی که پرداخت شما انجام می شود، بین 3 تا 5 روز کاری می باشد.

بله در صفحه محصول کالاهایی که خارجی هستند قید شده که ضمانت اصالت محصول ارائه می شود. درصورتی که کالا طبق بررسی شما اصل نبود، مبلغ کاملا برای شما

کلیه مکاتبات مالالیز با آدرس ایمیل یا شماره تلفن شما انجام می شود.

شما این محصولات را انتخاب کرده اید0
empty-cart

هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

جهت مشاهده محصولات بیشتر به صفحات زیر مراجعه نمایید.
خرید لوازم آرایشی بهداشتی و زیبایی - مالالیز