خرید کاندوم از داروخانه بصورت محرمانه

مالالیز
7 مهر, 1402
بدون دیدگاه
3 دقیقه زمان مطالعه

خرید کاندوم به دلایل فرهنگی و اجتماعی شاید کمی خجالت آور باشد و مردم فکر کنند نام علمی کاندوم چیز دیگری در داروخانه ها می باشد و خرید کاندوم مستقیم از داروخانه و صحبت با اپراتور شاید برایشان کمی دغدغه باشد. از طرفی نمیتوان از مزایای کاندوم برای تقویت رابطه زناشویی و جلوگیری از بارداری گذشت و دغدغه اصلی خرید محرمانه کاندوم می باشد. اکثریت با دغدغه هایی همچون:

  • خجالت کشیدن حین درخواست خرید کاندوم از اپراتور داروخانه
  • خجالت بابت گفتن مدل کاندوم موردنظر ( شخص بنده میتونم بگم کاندوم میخوام ولی خجالت میکشم بگم کاندوم نازک کدکس میخوام)
  • خجالت کشیدن برای پرسش و تحقیق درباره انواع کاندوم که در نتیجه منجر به خرید احساساتی می شود.
  • خجالت کشیدن در مورد وقت تلف کردن برای خرید کاندوم در داروخانه و خرید کاندومی که مناسب شما نیست!
  • خجالت از اطرافیان و مردمی که متوجه خرید کاندوم شما می شوند.

در این مطلب در مالالیز قراره باهم بررسی کنیم که چطور:

  • بصورت حضوری کاندوم بخریم و فقط فروشنده متوجه منظور ما بشه نه افرادی که داخل داروخانه یا فروشگاه هستند
  • راه های خرید با اطمینان کاندوم از فروشگاه های آنلاین را توضیح دهیم که بتوانید هم کاندوم و هم بقیه اقلام زناشویی خود را در آرامش خاطر و با حوصله خرید کنید.

نام علمی کاندوم در داروخانه

“کاندوم میخوام” شاید کلمه ای باشه که ما خجالت می کشیم اون رو بیان کنیم و به دبنال راهی جایگزین هستیم و برای همین خیلی ها سوال میپرسند که نام علمی کاندوم در داروخانه چی هست؟ این سوال شما و خیلی از افراد دیگه میتونه باشه و این سوال بوی دغدغه ای رو میده. دغدغه خجالت و کم رویی برای خرید مستقیم کاندوم از داروخانه! آیا میشه به فروشنده فهموند که ما کاندوم میخوایم بدون اینکه اسمش رو ببریم؟

باید بگیم که نام علمی کاندوم در داروخانه همان condom هست و ما درست تلفظ میکنیم و اسم دیگری ندارد! اما ناامید نشید چون به راحتی میتونید به فروشنده بگید که من کاندوم میخوام بدون اینکه اسمی از کاندوم ببرید و یا حتی بگید چه مدلی از کاندوم رو میخواید بدون اینکه کسی متوجه بشه… پس بریم ببینیم.

کامل ترین راهنمای خرید کاندوم از داروخانه

خرید کاندوم از داروخانه کار سختی نیست. یا اینکه شما میدانید چه مدل کاندومی رو بخرید و این موضوع رو مطرح می کنید و خجالت نمی کشید، و اقدام به خرید کاندوم میکنید. یا اینکه شما نمیدانید چی بگوئید تا فروشنده متوجه شود شما برای خرید کاندوم از داروخانه به آنجا رفته اید. اما برای مدل دوم هم شما باید نام کاندوم و اسم برندها را بشناسید. همراه ما باشید تا یک راهنمایی کامل و خیلی سریع در این زمینه داشته باشیمو

انواع کاندوم در داروخانه و فروشگاه های کاندوم

کاندوم کلاسیک

کاندوم های کلاسیک همان کاندوم های ساده ای هستند که صرفا برای جلوگیری از انتقال بیماری های جنسی و جلوگیری از بارداری ناخواسته تولید می شوند. این کاندوم هیچگونه حساسیتی ایجاد نمی کنند و مناسب همه افراد و ذائقه ها هستند. در زیر 3 نمونه از بهترین نمونه های کاندوم کلاسیک را میتوانید مشاهده کنید.

کاندوم تاخیری

افرادی که از مدت کوتاه رابطه رنج میبرند و دچار زودانزالی هستند و دوست دارند رابطه طولانی تری که حداقل 10 دقیقه به طول بینجامد را تجربه کنند به سراغ کاندوم های تاخیری در بازار می روند. ویژگی اصلی خرید کاندوم تاخیری به این صورت است که هم مانند کاندوم های کلاسیک ایمن هستند، زمان رابطه را افزایش می دهند، حاوی لوبریکانت و روان کننده هستند، میزان لذت از رابطه زناشویی را افزایش می دهند. 3 نمونه از بهترین کاندوم های تاخیری را میتوانید در زیر ببینید.

کاندوم خاردار یا کاندوم خاردرشت

لفرلذی مع هم خودشان از رابطه لذت میبرند و هم علاقه دارند تا خانم و شریک شان از رابطه لذت ببرد، به سراغ کاندوم خاردار می روند. افرادی که لذت بردن شریک جنسی شان برایشان خیلی مهمه و یا شریک جنسی اون ها خیلی دیر به ارگاسم میرسه از کاندوم های خاردار استفاده میکنند. این مدل کاندوم لذت بیشتری برای خانم ها به ارمغان میاره و باعث تنوع فوق العاده در حین رابطه زناشویی میشه. این کاندوم بسیار امن هستند و از انتقال بیماری هاجنسی جلوگیری میکنند. کاندوم های خاردار همچنین باعث جلوگیری از بارداری ناخواسته می شوند. در زیر 3 نمونه از برترین کاندوم های خاردار را میتونید ببینید و با کلیک روی آنها اطلاعات بیشتری درموردشان به دست بیاورید.

برای خرید کاندوم چه بگوئیم؟

همانطور که توضیح داده شد شما ابتدا باید یاد بگیرید چه نوع کاندومی نیاز دارید؟ کاندوم کلاسیک، خاردار، طعم دار، تاخیری، کاندوم تنگ کننده، کاندوم نازک و…

در کنار مدل های کاندوم شما باید اسم شرکت تولید کننده کاندوم رو هم بلد باشید. برای مثا چند شرکت بزرگ تولید کننده کاندوم در ایران وجود دارند که هرکدام مزایایی دارند و اسم های مختلفی روی بسته های کاندوم خود میگذارند. همچنین خیلی از افراد حاظر در داروخانه از اسم برندها اطلاع ندارند و فقط شما اسم برندها را میشناسید و آنها متوجه نمیشوند که شما کاندوم میخواهید. همچنین با گفتن اسم شرکت تولید کننده در کنار اسم کاندوم فروشنده متوجه میشود که شما چه نوع کاندومی میخواهید.

برندهای تولید کاندوم در داروخانه های ایران

برند کدکس Nach Kodex

کاندوم کلاسیک شماره یک و ساده این برند: classic zero کاندوم کلاسیک زیرو کدکس

شما برای خرید کاندوم در داروخانه میتونید به جای کلمه کاندوم بگی من کدکس میخوام و به همین راحتی فروشنده متوجه منظور شما میشه!

کاندوم کلاسیک استند آپ نچ کدکس

کاندوم تاخیری این برند: کاندوم دابل دیلی کدکس

اگر شما کاندوم تاخیری نیاز دارید کافیه داخل اینترنت یا به داروخانه بگید که من دابل دیلی کدکس می خوام و یا سرچ کنید خرید کاندوم دابل دیلی کدکس. به همین راحتی.

کاندوم دابل دیلی کدکس

کاندوم خاردار این برند: کاندوم 8 در 1 کدکس

برای خرید کاندوم خاردار در داروخانه کافیه بگی من کاندوم 8 کاره کدکس رو میخوام و همین کافیه. یا عکس زیر رو نشونش بدی.

کاندوم 8 کاره کدکس

برند ایکس دریم Xdream

نام کاندوم ساده ایکس دریم: کاندوم کلاسیک ایکس دریم

نام کاندوم تاخیری ایکس دریم: کاندوم لانگ لاو ایکس دریم

این برند کاندوم های خاردار خود را تحت عنوان کاندوم فضایی به فروش می رساند. میتوانید از این بخش به مشاهده کاندوم های فضایی از برند ایکس دریم بپردازید. معروف ترین این کاندوم ها کاندوم دکمه دار فضایی ایکس دریم می باشد.

تنوع مدل و برندهای زیادی از کاندوم در ایران وجود دارد که ما سعی کرده ایم در مالالیز در بخش خرید کاندوم تمامی این کاندوم ها رو موجود کنیم. چیزی حدود بر 100 مدل کاندوم مختلف! تا به اینجا برای شما توضیح داده ایم که برای خرید کاندوم از داروخانه چه بگوئید و بهترین کاندوم های موجود در بازار کدام نوع هستند. براساس تجربه! اگر سوال دیگری در این مورد دارید میتوانید از ما بپرسید تا کارشناسان ما بهتر شما را راهنمایی کنند.

خرید اینترنتی کاندوم

اگر به هر صورت متوجه توضیحات شدید ولی به جای خرید حضوری کاندوم قصد دارید کاندوم را به صورت آنلاین خرید کنید باید یک فروشگاه معتبر در سطح اینترنت پیدا کنید دارای اینماد باشد. خرید آنلاین و اینتنتی کاندوم نسبت به خرید حضوری از داروخانه بسیار ساده تر و کارآکدتر است و مزایای خیلی بیشتری برای شما دارد. خرید کاندوم به صورت آنلاین این فرصت را به شما می دهد تا با تحقیق کامل و بررسی انواع مدل های کاندوم دست به خرید کاندوم مورد علاقه خود بزنید.

مزایای خرید کاندوم اینترنتی نسبت به خرید حضوری از داروخانه

خرید کاندوم از فروشگاه های آنلاین زناشویی و فروشگاه کاندوم خیلی مقرون به صرفه تر و دارای امتیازهای بیشتری نسبت به خرید کاندوم از داروخانه است. فروشگاه های اینترنتی به دلیل هزینه های نسبتا پایینتر میتوانند کاندوم رو خیلی ارزان تر از قیمت بازار ارائه دهند. همچنین در خرید اینترنتی کاندوم شما انواع نمونه ها را با دسته بندی های مختلف بررسی میکنید و یک خرید مطمئن و به دردبخور خواهید داشت. همچنین به راحتی میتوانید توضیحات محصول رو مطالعه کرده و اطلاعات کافی از محصولات به دست آورید. اکثریت فروشگاه های اینترنتی مانند مالالیز که در حوزه فروش کاندوم فعال هستند، دارای پشتیبانی قوی و 24 ساعته هستند که قبل از خرید می توانید تمامی پرسش های خود را مطرح کنید و جواب سوالات خود را بگیرید و بهترین انتخاب را داشته باشید.

تنوع بسیار زیاد محصولات زناشویی در فروشگاه اینترنتی نسبت به داروخانه مورد بعدی است که ثابت میکند خرید کاندوم بصورت آنلاین بهتر از و دارای محاسن بیشتری است. فروشگاه مالالیز هم یکی از فروشگاه های اینترنتی خرید کاندوم و محصولات زناشویی می باشد. در فروشگاه مالالیز بهترین محصولات گلچین شده طبق تجربه چندین ساله ما و همچنین باکیفیت ترین کاندوم ها که 100 درصد از بابت آنها اطمینان داریم موجود شده است.

خرید آنلاین کاندوم اصفهان

فروشگاه مالالیز برای عزیزانی که ساکن شهر اصفهان هستند امکان تحویل فوری و یک ساعته را فراهم نمونده است. اگر شما ساکن اصفهان هستید، می توانید نه تنها برای خرید کاندوم بلکه برای کلیه محصولات و اقلام بهداشتی و زناشویی به وبسات مالالیز اطمینان کنید. همچنین فروشگاه مالالیز از طریق پست به سراسر کشور ارسال دارد و شما در هر نقطه از کشور که هستید میتوانید از فروشگاه ما بصورت آنلاین اقدام به خرید کاندوم کنید و در کمترین زمان با ارسال محرمانه به دستتان برسانیم.

بدون دیدگاه
اشتراک گذاری
اشتراک‌گذاری
با استفاده از روش‌های زیر می‌توانید این صفحه را با دوستان خود به اشتراک بگذارید.